Servisní balíčky

Základní servis :

Na kole provedeme nastavení řadícího systému a brzd. Dále vám důkladně vyčistíme řetěz, který následně odborně namažeme a když budeme u mazání, tak vám v případě odpruženého kola vyčistíme a namažeme kluzáky vidlice/tlumiče. Posledním krokem je foukání plášťů na správný tlak.

Cena tohoto servisu je 400,- (nezahrnuje případný potřebný materiál)

Servis pro ty, kteří jezdí často a chtějí mít kolo v pořádku :

Zde začínáme kompletním mytím celého kola ve speciálním boxu speciálnímy přípravky určenýmy k mytí kola. Poté přecházíme k čištění řetězu, kazety a převodníků. Následně kontrolujeme, čistíme a mažeme namáhané části kola, což je středové a hlavové složení. Poté jako v základním servisu seřizujeme řadící systém a brzdy, čistíme a mažeme klůzáky vidlice, příp. Tlumiče a foukáme pláště na správný tlak. Na závěr kontrolujeme stav dotažení všech šroubových spojů. Dotažení provádíme momentovým klíčem na předepsanou hodnotu.

Cena tohoto typu servisu je 1350,- (nezahrnuje případný potřebný materiál)

Po-sezónní nebo před-sezónní velký servis :

Opět začínáme důkladným mytím celého kola. K obsahu základního servisu a častého servisu se zde přidává kompletní kontrola jednotlivých kol. Kontrolujeme stav ložisek nábojů, důkladně čistíme a následně namažeme, na závěr správně seřídíme. V případě potřeby centrujeme. Veškeré pohyblivé části se zkontrolují, vyčistí a namažou. Přichází zde také na řadu kompletní odvzdušnění brzdového systému. Zde rozdělujeme cenu podle toho, zda se jedná o pevné kolo, nebo celoodpružené (více pohyblivých částí).

Cena pro pevné kolo je 2950,- (nezahrnuje případný potřebný materiál)

Cena pro celoodpružené kolo 3550,– (nezahrnuje případný potřebný materiál)

Pro fajnšmekry :

Kolo se rozebere do posledního dílu, vše se důkladně kontroluje, čistí a maže. Vše je dokumentováno a následně předáno k nahlédnutí zákazníkovi. Jedná se opravdu o ten nejvíce do detailu určený servis, pro opravdu náročné zákazníky, kteří chtějí mít přehled a jistotu ve svém kole.

Cena pro pevné kolo 6500,- (nezahrnuje případný potřebný materiál)

Cena pro celoodpružené kolo 8500,- (nezahrnuje případný potřebný materiál)